Części zamienne

Części zamienne do dźwigów i schodów ruchomych - Oleśnica i Aleksandrów Łódzki

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co w połączeniu z dobrą intuicją i zaangażowaniem przynosi doskonałe efekty w postaci konkretnych rozwiązań instalowanych u naszych Klientów. W ramach naszych usług zajmujemy się naprawą i konserwacją schodów ruchomych oraz dźwigów osobowych (wind), a także dostarczaniem niezbędnych komponentów zamiennych do tych konstrukcji. Współpracujemy nie tylko z specjalistami od napraw schodów ruchomych i wind osobowych, ale także przedstawicielami urzędów, galerii handlowych, spółdzielni mieszkaniowych i wszelkiego rodzaju budynków użyteczności publicznej. To tam zazwyczaj znajdują się przedmioty naszego zainteresowania: schody ruchome i dźwigi osobowe.

W ramach naszych usług gwarantujemy:

* nowoczesne i kompatybilne części zamienne do wind i schodów ruchomych od sprawdzonych marek,

* różnorodność asortymentu,

* fachowe doradztwo w temacie urządzeń dźwigowo-transportowych oraz przeznaczonych do nich komponentów zamiennych,

* terminowe realizowanie zleceń,

* konkurencyjne ceny (w tym możliwość negocjacji stawek),

* kompleksową opiekę w zakresie wymiany części oraz naprawy urządzeń.

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Części zamienne do dźwigów osobowych

Kiedy w połowie XIX wieku Elish Otis zaprezentował prototyp windy, urządzenie to zrobiło furorę. Pierwszy sprawny dźwig osobowy, podobny do tego, który znamy dziś z wieżowców i centrów handlowych, napędzany był silnikiem parowym. Taką konstrukcję stosowano przez kolejne 30 lat. Pod koniec stulecia w dźwigu zainstalowano pierwszy silnik elektryczny, a już kilka lat później windy znalazły swoje miejsce w tak emblematycznych konstrukcjach jak paryska wieża Eiffla czy nowojorski Empire State Building. Od tego czasu technologia wykorzystywana do budowy wind uległa ewolucji i dziś już nie wyobrażamy sobie budynku bez sprawnie działającej windy. Konstruowane współcześnie dźwigi osobowe są szybkie, wygodne, przestronne i w pełni bezpieczne.

Aby funkcjonowanie tychże przebiegało bezawaryjnie, każda z części windy musi sprawować się bez zarzutu. Najważniejsze komponenty dźwigów osobowych to:

* prowadnice,

* zespół napędowy,

* system sterujący do windy,

* kabina dźwigowa i wszystkie jej elementy wewnętrzne,

* drzwi: dwu- lub wielopanelowe, centralne lub wieloskopowe,

* elementy szybu dźwigowego: zamek, moduł łączności, monitor, czujnik kontroli prędkości i inne,

* wyposażenie piętra: przycisk, płytka wyświetlacza, rolka zawieszenia do drzwi i inne,

* testery diagnostyczne przeznaczone do dźwigów osobowych.

Wszystkie z nich dostarczy Państwu firma WinDS, która posiada wieloletnie doświadczenie w temacie urządzeń dźwigowo-transportowych, nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Części zamienne do schodów ruchomych

To urządzenie transportowe o niemal tak długiej tradycji jak historia wind osobowych: pierwszy model eskalatora opatentowany został w latach 90. XIX wieku, a w Polsce konstrukcje te instalowane są od lat 30. XX stulecia. Występuje także w postaci chodnika ruchomego, który konstruowany jest w tym samym celu w miejscach użyteczności publicznej: na lotniskach, dworcach kolejowych, w galeriach handlowych.

Wyglądem przypominają klasyczny układ schodów, jednak ich budowa jest dużo bardziej skomplikowana. Składają się na nią między innymi: konstrukcja nośna z szeregiem stopni przymocowanych do łańcucha i poręczy, elektryczny zespół napędowy oraz przekładnia. Obowiązkowe wyposażenie schodów ruchomych zawiera również szereg zabezpieczeń, takich jak czujnik pęknięcia łańcucha, czujnik braku stopnia, czujnik kontroli prędkości stopni i poręczy.

Wygoda i bezpieczeństwo

Montaż takiego rozwiązania zakłada nie tylko szybki i płynny transport osób oraz udźwig o określonej wartości, ale także stałą eksploatację urządzenia. Z tego powodu istotne jest, aby każda z części składająca się na mechanizm chodnika lub schodów ruchomych działała bezawaryjnie i na najwyższych możliwych obrotach. My wiemy, jak to zrobić!

Firma WinDS posiada w swoim asortymencie najlepsze na rynku części zamienne do schodów ruchomych, w tym:

* zespół napędowy oraz wszystkie jego elementy,

* stopnie wraz z nakładkami, suwakami oraz bieżniami prowadzenia,

* poręcze i jej części składowe (wloty, osłony)

* grzebienie (prawy, lewy, środkowy),

* rolki łuku,

* systemy zabezpieczeń.

Oferujemy sprawdzone, markowe części, a także ich tańsze zamienniki o równie wysokiej jakości. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta, aby proponowane przez nas rozwiązania spełniały wszystkie Państwa oczekiwania i służyły użytkownikom przez długi czas.

Nowoczesne części zamienne do wind osobowych i schodów ruchomych

WinDS oferuje części zamienne do schodów ruchomych i dźwigów osobowych pochodzące od najbardziej znanych i poważanych producentów w branży, takich jak OTIS, Kone, Schindler, ThyssenKrupp oraz wiele innych, światowych marek. Śledzimy na bieżąco nowinki branżowe, starając się, aby nasz nowoczesny asortyment prezentował zawsze najwyższy poziom. Na życzenie naszych Klientów sprowadzamy konkretne, oryginalne części zamienne do wind osobowych i schodów ruchomych, a także ich bardziej ekonomiczne zamienniki.

Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji związanych ze specyfikacją naszych części zamiennych do wind i schodów ruchomych, ich zastosowań czy sposobu montażu. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia – razem możemy wspiąć się wyżej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl