Wydruk 3D części do dźwigów osobowych

Firma WinDS dysponuje nie tylko gotowymi elementami do wind – w ramach naszych usług zajmujemy się również przygotowywaniem niestandardowych części wymiennych do dźwigów osobowych. Wykonujemy je nowoczesną i zyskującą coraz większą popularność metodą wydruku 3D. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli obiektów publicznych i prywatnych takich jak galerie handlowe, hotele, placówki firmowe czy budynki mieszkalne, w których znajdują się urządzenia przeznaczone do transportu wewnętrznego. Dokładamy wszelkich starań, aby w przypadku awarii lub wyeksploatowania elementów wind otrzymali Państwo starannie i solidnie wykonane komponenty potrzebne podczas naprawy. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem świadczeń firmy WinDS oraz skorzystaniem z naszych usług!

Wydruk 3D części do wind – jakie elementy przygotowujemy w WinDS?

W naszej firmie dysponujemy szerokim wyborem różnorodnych komponentów do wind. Pomagamy również Klientom, którzy potrzebują niestandardowych części nieznajdujących się w naszej stałej ofercie. W takich przypadkach wykonujemy wydruk 3D wskazanych elementów, a następnie dostarczamy je do Państwa w możliwie najkrótszym czasie. Do komponentów do dźwigów osobowych przygotowywanych w WinDS zaliczamy m.in.:

  • przyciski,
  • wyposażenie szybu windowego,
  • elementy piętra,
  • komponenty potrzebne do instalacji konstrukcji,
  • elementy mechanizmu

oraz wiele innych części dostosowanych do potrzeb Klientów i urządzeń, którymi dysponują w swojej placówce.

Nietypowa winda? Nietypowe części zamienne, które przygotujemy dla Państwa w WinDS!

Bardzo często zdarza się, że winda znajdująca się w galerii handlowej, hotelu czy budynku mieszkalnym jest nietypowo zbudowana, to znaczy posiada części, które nie są ogólnodostępne na rynku. W takich przypadkach na ratunek przybywa nasza firma! Proponujemy Państwu wydruk 3D części do dźwigów osobowych przeznaczonych do niestandardowych konstrukcji. Nowoczesna i innowacyjna metoda, jaką jest wydruk 3D umożliwia nam przygotowanie komponentów na specjalne życzenie Klienta tak, aby były w pełni dostosowane do posiadanego dźwigu osobowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl