Naprawa schodów ruchomych i dźwigów

Do awarii może dojść w najbardziej niespodziewanym momencie - można jej zapobiec poddając sprzęt regularnemu przeglądowi, ale czasami nawet to nie zwalczy w stu procentach ryzyka jego uszkodzenia. W takich sytuacjach z pomocą przybywa firma WinDS oferująca profesjonalną naprawę schodów i chodników ruchomych oraz dźwigów osobowych dla właścicieli takich urządzeń, a także wspólnot mieszkaniowych, hoteli czy galerii handlowych, w których znajdują się windy. To, co wyróżnia naszą usługę to nie tylko specjalistyczne rozpoznanie problemu i przyczyny awarii, ale również dostęp do części zamiennych, które montujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz skontaktowania się ze specjalistami WinDS, którzy zadbają o sprawność Państwa konstrukcji!

Naprawa schodów ruchomych w WinDS nastawiona na sprawność i funkcjonalność konstrukcji ruchomych w Państwa obiekcie!

Schody ruchome to konstrukcje bardzo popularne w takich obiektach, jak galerie handlowe, metra lub stacje pociągów, a nawet hotele. To, co charakteryzuje wszystkie te lokalizacje to odwiedzająca je niezliczona ilość osób każdego dnia. Właśnie dlatego należy zadbać o szczególną sprawność takiej konstrukcji tak, aby mogła bez problemu służyć osobom korzystającym z usług obiektu, a pomoże w tym serwis i naprawa schodów ruchomych oferowana w WinDS! Gwarantujemy możliwie szybki czas sprowadzenia części niezbędnych do wymiany oraz profesjonalne wykonanie prac.

Awaria windy z wykorzystaniem komponentów od zaufanych producentów

Dźwig osobowy to konstrukcja przeznaczona do przemieszczania się pomiędzy piętrami budynku. Windy są szczególnie pomocne dla osób starszych, niepełnosprawnych lub matek poruszających się z dzieckiem w wózku. W WinDS zadbamy o to, aby windy w Twojej placówce lub budynku mieszkalnym były w pełni sprawne dzięki odpowiednio dobranym komponentom dopasowanym do danego urządzenia. Naprawa dźwigów osobowych w naszym wykonaniu polega na dostarczeniu części zamiennych oraz wykorzystaniu ich do zniwelowania awarii.

Naprawa wind i schodów ruchomych to usługa, z której mogą Państwo skorzystać kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie i przedstawiając szczegóły występującej awarii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl